شرایط و قوانین فروش:

مشخصات کالای خریداری شده در سایت به طور دقیق موجود است لذا قبل از خرید دقت بفرمایید کالای خریداری شده مطابق درخواست شما باشد.

رنگ کالا و مدت گارانتی امکان دارد مطابق عرف کالای بازار نباشد لذا در انتخاب رنگ و گارانتی دقت لازم را بفرمایید.

ضمانت کالاهای سایت بر اساس مدل و نوع محصول متفاوت می باشد و خدمات پس از فروش و گارانتی محصول بر عهده واحد پشتیبانی همان محصول می باشد که شامل هزینه ارسال به واحد گارانتی می باشد و سایت نوین لپ تاپ در رویه تحویل کالا دخالتی ندارد.

شرایط و ضوابط موارد گارانتی و شرایط و مدت زمان تعمیر و تحویل کالای معیوب بر اساس نوع گارانتی و شرکت ارایه دهنده گارانتی متفاوت می باشد.

نوین لپ تاپ در قبال کالایی که بر اساس ضوابط تحویل محصول به درستی تحویل گرفته نشده باشد و یا بعد از خرید و تحویل آسیب ببیند مسیولیتی ندارد.

در صورت انصراف از خرید و تایید واحد فروش نوین لپ تاپ مبلغ پرداخت شده طی حداکثر سه روز کاری به حساب خریدار بازگردانده می شود.

رویه های بازگشت محصول:

در صورتی که کالای تحویل شده مطابق سفارش شما نبوده و میتوان با مشاهده مشخصات مندرج بر روی بسته آن را تایید کرد از دریافت کالا خودداری بفرمایید در غیر اینصورت اگر بسته بندی محصول باز شود امکان تعویض و یا بازگشت کالا وجود نخواهد داشت.

دقت بفرمایید در زمان تحویل محصول مشخصات کالا ، رنگ و گارانتی محصول بر روی بسته بندی موجود است و میتوانید با صرف کمترین زمان از مشخصات کالای تحویل شده اطمینان یابید.