برای خرید با شماره 66956580 تماس بگیرید
نحوه ارسال و هزینه ها...
 
زمان ارسال کالاها
 
کلیه سفارشات شما روز بعد ارسال می گردند. مگر اینکه زمان ارسال کالا به صورت تلفنی زمان دیگری به شما اعلام گردد.
 
** ارسال کالا در روزهای جمعه و تعطیل رسمی انجام نمی گیرد .
 
نحوه ارسال کالاها
 
دوست گرامی، بعد از اضافه کردن کالا به سبد خرید و وارد کردن اطلاعات شخصی و آدرس پستی نوبت انتخاب روش ارسال کالای خریداری شده، است.
 
در صورتی که شما در تهران باشید می توانید کالای خود را بصورت پستی و یا  از طریق پیک دریافت نمایید.
 
در صورتی که ساکن شهرستانید، کالا بصورت پستی برای شما ارسال می گردد.
 
هزینه ارسال کالاها
 
هزینه ارسال بسته های پستی در سراسر ایران بر اساس وزن مرسوله محاسبه می گردد که شامل هزینه پست و بسته بندی می باشد که مطابق تعرفه های شرکت پست است.
 
+. لطفا در هنگام پر کردن فرم مشخصات گیرنده کالا دقت لازم را مبذول فرمایید تا کالای موردنظرتان به موقع به دست شما یا گیرنده موردنظرتان برسد.حتما کد پستی خود را وارد کنید .
 
+. مبلغ پرداختی بابت سفارشات طبق مبلغ موجود برای کالا در سایت محاسبه شده و شامل مالیات و عوارض نمی باشد(در فاکتور فروش نیز مالیات صفر در نظر گرفته شده است).
 
+. چنانچه به هر دلیلی از خرید منصرف شدید، سریعا قبل از ارسال کالا به ما اطلاع دهید تا بدون صرف هیچ هزینه ای، سفارش شما باطل گردد. کالای ارسال شده بازگردانده نمی شود.
 
+. دقت کنید قبل از دریافت کالای خود از پست یا مامور تحویل کالا حتما بسته بندی کالا را بررسی بفرمایید تا اثر ضربه و رطوبت روی کالا وجود نداشته باشد در غیر این صورت کالای معیوب شامل ضمانت بازگشت محصول نمی باشد.
 
+. فروشگاه اینترنتی نوین لپ تاپ تمام تلاش خود را به کار می بندد که کالای شما بدون نقص و با کیفیت به دست شما برسند. در صورت مشاهده نقص یا خرابی  می توانید  حداکثرتا 24 ساعت پس از دریافت کالا، گزارش نقص را به ما اعلام فرمایید ، هزینه بازگشت کالا بر عهده خریدار می باشد.